نحوه صحیح ریمل زدن برای انواع چشم 

ریمل زدن برای چشم های نزدیک به هم:

برای چشم های نزدیک به هم، باید چشم ها را از هم دور کنید، بنابراین تیره ترین قسمت ریمل باید گوشه بیرونی چشم باشد.مژه هایتان را فر کنید و اولین لایه ریمل را با تمرکز بر گوشه بیرونی چشم بزنید. لایه دوم را از وسط مژه شروع کنید و به سمت بیرون ادامه دهید. برای تاثیر گذاری بیشتر ، یک خط چشم مایع در امتداد خط مژه تان بکشید. یا مقدار زیادی ریمل در ریشه مژه بزنید تا مطمئن شوید ک تیره ترین قسمت ریملی ک زده اید، گوشه بیرونی چشمتان است.

ریمل زدن برای چشم های بادامی:

برای بیشتر کردن یا ایجاد یک چشم بادامی ، ریمل زدن را بر گوشه بیرونی مژه های بالا و پایین متمرکز کنید. سعی کنید برای مژه بالا از یک ریمل ضخیم کننده استفاده کنید، و دومین لایه را از وسط پلک به سمت گوشه بیرونی بزنید. سپس از نوک برس ریمل یا یک برس کوچک تر استفاده کنید و به طور سخاوتمندانه به مژه پایین نیز ریمل بزنید. اما فقط به گوشه بیرونی این کار به بیشتر کردن یا دادن شکل بادامی به چشم کمک خواهد کرد.

ریمل زدن برای چشم های گرد :

 برای چشم های گرد عمده ترین بخش ریمل باید روی خط مژه بالا و گوشه بیرونی باشد. ریمل مژه پایین باید حداقل مقدار ممکن باشد یا اصلا ریمل زده نشود.از یک ریمل صخیم کننده در امتداد خط مژه استفاده کنید و اگر میخواهید چشمانتان را بیشتر کنید ریمل را بیشتر در وسط چشمتان بزنید. اگر میخواهید چشم گردتان بیشتر شبیه ب چشم گربه به نظر برسد در گوشه بیرونی ریمل بیشتری بزنید.

ریمل زدن برای چشم های روبه پایین:

برای چشم های رو به پایین از دو رنگ ریمل استفاده کنید تا به بیشترین تاثیر دست پیدا کنید ریمل قهوه ای به زیبایی ریمل مشکی است و همان ظاهر را دارد. همچنین تمام توحه را به خود جلب نمیکند و به شما امکان میدهد ک بر رژلب و رژگونه تاکید بیشتری کنید . به مژه پایین ریمل قهوه ای و به مژه بالا ریمل مشکی بزنید و تمام ریمل را در مرکز مژه متمرکز کنید ، و به گوشه بیرونی چشم کمترین مقدار ریمل را بزنید تا چشم بالا کشیده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *